O działalności IT.PStudio, o naszym projektowaniu i tworzeniu stron www

Nasz zespół stanowią osoby ambitne, pracowite, zaangażowane w nowoczesne rozwiązania. Do każdego projektu podchodzimy z entuzjazmem i starannością.

firma

ponad 17 lat doświadczenia

Jesteśmy firmą z ponad 17 letnim doświadczeniem. Zespół naszej firmy tworzy 8 osób.

Podczas naszej działalności zrealizowaliśmy blisko 1000 serwisów, z czego dużą część stanowia witryny z wdrożonym systemem samodzielnej administracji treścią. W naszej działalności staramy się szukać jak najtańszych rozwiązań dla Klientów przy zachowaniu wysokiej estetyki i funkcjonalności wykonania. Po realizacji serwisu świadczymy bezpłatny nadzór techniczny nad przygotowanymi przez nas rozwiązaniami oraz proponujemy promocje powstałej strony www w Google za pomocą niezwykle skutecznego programu Google Adwords.

Uprzejmie prosimy o przejrzenie innych naszych realizacji pod adresem:
https://itpstudio.pl/portfolio,przyklady-realizacji.html

Zachęcamy rownież do odwiedzenia podstrony z naszymi wybranymi referencjami:
https://itpstudio.pl/referencje,opinie-klientow.html

 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 
Z poważaniem
Zespół IT.P Studio


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
14 czerwca 2017

W ramach współpracy z ZKZ Toruń oddajemy do użytku nowy serwis internetowy tejże firmy. Treść i wygląd podstron powstała na podstawie szczegółowych wytycznych klienta (układ, stockowe filmy, grafiki). Serwis wykorzystuje autorski cms, posiada wersję responsywną.

22 maja 2017

Bows&Dots /opaski dla dzieci/ to nowa propozycja strony internetowej dla naszego klienta. Serwis został 'odmłodzony' graficznie i dorobiona została wersja responsywna. System samodzielnego zarzadzania treścią strony www został wyposażony w moduł katalogowy.

30 kwietnia 2017

Oddajemy do użytku stronę www firmy Petrax Trade S.A. W ramach realizacji zlecenia wykonaliśmy koncepcję nowego loga. Strona wykonana w technice onepage z dynamicznymi / ożywiającymi elementami (animacje w nagłówku), przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

 
 
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.