Dostarczamy solidny i bezpieczny hosting oraz rejestrujemy domeny internetowe

Szybki i bezawaryjny hosting, łatwa do zapamiętania nazwa domeny to elementy równie istotne jak dobrze zaprojektowana i wypromowana strona internetowa.

hosting stron www, rejestracja domen

potrzebne do funkcjonowania stron www

  • rejestracja domen
    Proponujemy darmowe pośrednictwo i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zamawianiem domen krajowych i globalnych. Służymy naszym doświadczeniem w doborze właściwej nazwy domeny oraz rozszerzenia.
  • hosting
    W ramach hostingu możecie Państwo skorzystać z profesjonalnych, bezpiecznych, niezawodnych serwerów obsługiwanych przez największych providerów w Polsce.

AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
3 marca 2017

Oddajemy do użytku stronę www firmy Petrax Trade S.A. W ramach realizacji zlecenia wykonaliśmy koncepcję nowego loga. Strona wykonana w technice onepage z dynamicznymi / ożywiającymi elementami (animacje w nagłówku), przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

» petraxtradesa.com.pl
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.