Kreowanie pozytywnego wizerunku marki w sieci poprzez social media

Proponujemy prowadzenie skutecznych kampanii w serwisach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, Google+, Pinterest

social media

obsługa serwisów społecznościowych

Nasz dział Social Media tworzą pasjonaci od lat związani z mediami społecznościowymi. Naszą wiedzę wykorzystujemy do kreowania pozytywnego wizerunku marki w sieci.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w internecie, pomożemy Ci zaistnieć w największych serwisach społecznościowych. Zarazimy Cię pasją do Facebooka i Instagrama, pokażemy, że Google+ i Pinterest dadzą się lubić, a poranek bez Twittera to jak dzień bez kawy. Bez obaw znajdziemy też dla Ciebie miejsce na Linkedin i YouTube.

Jak działamy

  • Zakładamy i/lub optymalizujemy istniejące już profile w mediach społecznościowych - dostosowujemy logotyp, przygotowujemy zdjęcie/grafikę w tle, tworzymy ciekawe opisy stron.
  • Wytyczamy i realizujemy skuteczne strategie działania zgodne ze strategią marketingową firmy.
  • Tworzymy angażujący content - grafiki, filmy promocyjne i produktowe. Nie pozwolimy Twoim fanom się nudzić. Przeprowadzimy akcje, konkursy i zabawy, dzięki którym wzrośnie świadomość Twojej marki wśród użytkowników serwisów społecznościowych.
  • Nasze działania nie ograniczają się tylko do publikowania wpisów. 7 dni w tygodniu monitorujemy aktywność fanów, odpowiadamy na komentarze i wiadomości. Powiadomimy Cię, jeśli pojawi się nowa opinia na temat Twojej firmy.
  • Nie pozwolimy, aby organizowany przez Ciebie event czy wprowadzony na rynek nowy produktu przeszły bez echa. Przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową w serwisach Facebook i YouTube.
  • Dzięki wtyczkom społecznościowym pomożemy użytkownikom Twojej strony internetowej szybko znaleźć Cię w serwisach społecznościowych.
  • Co miesiąc przedstawimy Ci wyniki naszych działań w postaci czytelnego raportu, a jeśli zechcesz przygotujemy dla Ciebie analizę pozycji Twojej firmy w sieci na tle działań konkurencji.

Wycenę naszych działań przygotowujemy indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta.


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
3 marca 2017

Oddaliśmy do użytku nową stronę firmy Petrax Trade S.A.

»www.petraxtradesa.com.pl 10 lutego 2017

Nowa odsłona strony firmy Poldrut.

»poldrut.net.pl
 
 
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.