Kreowanie pozytywnego wizerunku marki w sieci poprzez social media

Proponujemy prowadzenie skutecznych kampanii w serwisach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, Google+, Pinterest

social media

obsługa serwisów społecznościowych

Nasz dział Social Media tworzą pasjonaci od lat związani z mediami społecznościowymi. Naszą wiedzę wykorzystujemy do kreowania pozytywnego wizerunku marki w sieci.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w internecie, pomożemy Ci zaistnieć w największych serwisach społecznościowych. Zarazimy Cię pasją do Facebooka i Instagrama, pokażemy, że Google+ i Pinterest dadzą się lubić, a poranek bez Twittera to jak dzień bez kawy. Bez obaw znajdziemy też dla Ciebie miejsce na Linkedin i YouTube.

Jak działamy

  • Zakładamy i/lub optymalizujemy istniejące już profile w mediach społecznościowych - dostosowujemy logotyp, przygotowujemy zdjęcie/grafikę w tle, tworzymy ciekawe opisy stron.
  • Wytyczamy i realizujemy skuteczne strategie działania zgodne ze strategią marketingową firmy.
  • Tworzymy angażujący content - grafiki, filmy promocyjne i produktowe. Nie pozwolimy Twoim fanom się nudzić. Przeprowadzimy akcje, konkursy i zabawy, dzięki którym wzrośnie świadomość Twojej marki wśród użytkowników serwisów społecznościowych.
  • Nasze działania nie ograniczają się tylko do publikowania wpisów. 7 dni w tygodniu monitorujemy aktywność fanów, odpowiadamy na komentarze i wiadomości. Powiadomimy Cię, jeśli pojawi się nowa opinia na temat Twojej firmy.
  • Nie pozwolimy, aby organizowany przez Ciebie event czy wprowadzony na rynek nowy produktu przeszły bez echa. Przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową w serwisach Facebook i YouTube.
  • Dzięki wtyczkom społecznościowym pomożemy użytkownikom Twojej strony internetowej szybko znaleźć Cię w serwisach społecznościowych.
  • Co miesiąc przedstawimy Ci wyniki naszych działań w postaci czytelnego raportu, a jeśli zechcesz przygotujemy dla Ciebie analizę pozycji Twojej firmy w sieci na tle działań konkurencji.

Wycenę naszych działań przygotowujemy indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta.


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
14 czerwca 2017

W ramach współpracy z ZKZ Toruń oddajemy do użytku nowy serwis internetowy tejże firmy. Treść i wygląd podstron powstała na podstawie szczegółowych wytycznych klienta (układ, stockowe filmy, grafiki). Serwis wykorzystuje autorski cms, posiada wersję responsywną.

22 maja 2017

Bows&Dots /opaski dla dzieci/ to nowa propozycja strony internetowej dla naszego klienta. Serwis został 'odmłodzony' graficznie i dorobiona została wersja responsywna. System samodzielnego zarzadzania treścią strony www został wyposażony w moduł katalogowy.

30 kwietnia 2017

Oddajemy do użytku stronę www firmy Petrax Trade S.A. W ramach realizacji zlecenia wykonaliśmy koncepcję nowego loga. Strona wykonana w technice onepage z dynamicznymi / ożywiającymi elementami (animacje w nagłówku), przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

 
 
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.