Kreowanie pozytywnego wizerunku marki w sieci poprzez social media

Proponujemy prowadzenie skutecznych kampanii w serwisach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, Google+, Pinterest

social media

obsługa serwisów społecznościowych

Nasz dział Social Media tworzą pasjonaci od lat związani z mediami społecznościowymi. Naszą wiedzę wykorzystujemy do kreowania pozytywnego wizerunku marki w sieci.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę w internecie, pomożemy Ci zaistnieć w największych serwisach społecznościowych. Zarazimy Cię pasją do Facebooka i Instagrama, pokażemy, że Google+ i Pinterest dadzą się lubić, a poranek bez Twittera to jak dzień bez kawy. Bez obaw znajdziemy też dla Ciebie miejsce na Linkedin i YouTube.

Jak działamy

  • Zakładamy i/lub optymalizujemy istniejące już profile w mediach społecznościowych - dostosowujemy logotyp, przygotowujemy zdjęcie/grafikę w tle, tworzymy ciekawe opisy stron.
  • Wytyczamy i realizujemy skuteczne strategie działania zgodne ze strategią marketingową firmy.
  • Tworzymy angażujący content - grafiki, filmy promocyjne i produktowe. Nie pozwolimy Twoim fanom się nudzić. Przeprowadzimy akcje, konkursy i zabawy, dzięki którym wzrośnie świadomość Twojej marki wśród użytkowników serwisów społecznościowych.
  • Nasze działania nie ograniczają się tylko do publikowania wpisów. 7 dni w tygodniu monitorujemy aktywność fanów, odpowiadamy na komentarze i wiadomości. Powiadomimy Cię, jeśli pojawi się nowa opinia na temat Twojej firmy.
  • Nie pozwolimy, aby organizowany przez Ciebie event czy wprowadzony na rynek nowy produktu przeszły bez echa. Przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową w serwisach Facebook i YouTube.
  • Dzięki wtyczkom społecznościowym pomożemy użytkownikom Twojej strony internetowej szybko znaleźć Cię w serwisach społecznościowych.
  • Co miesiąc przedstawimy Ci wyniki naszych działań w postaci czytelnego raportu, a jeśli zechcesz przygotujemy dla Ciebie analizę pozycji Twojej firmy w sieci na tle działań konkurencji.

Wycenę naszych działań przygotowujemy indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta.


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
lauraconti.pl

Wieloletnia współpraca z firmą Coloris - producentem kosmetyków zaowocowała kolejną stroną dla jednej z marek. Laura Conti powstała w 2003 roku jako innowacyjna marka kosmetyków inspirowana włoską sztuką, kulturą celebracji piękna i jedzenia.

robertmalecki.pl

Na zlecenie Roberta Małeckiego (autora poczytnych polskich kryminałów, których akcja dzieje się w Touniu i okolicach) wykonaliśmy stronę internetową prezentująca jego twórczość.

raan-lighting.pl

raan-lighting, czyli nowa strona www dla dystrybutora promienników UV i promienników IR do zastosowań komunalnych, przemysłowych i medycznych. Serwis responsywny oparty na systemie samodzielnego zarządzania treścią.

dariuszwisniewski.eu

Dyrygent Dariusz Wiśniewski zlecił nam rewitalizację wyglądu i odświeżenie treści swojej strony www. Strona została wdrożona na autorskim cms'ie oraz jest w pełni responsywna.

oplast-recykling.pl

Serwis www producenta regranulatów polipropylenu (PP), przeznaczonych do wytłaczania i wtrysku. Firma zajmuje się również skupem odpadów tworzyw sztucznych: PP, PE i PS.

salon-laura.pl

Strona internetowa Salonu Ślubnego Laura (działającego w 4 miastach kujawsko-pomorskiego) doczekała się nowego, nowoczesnego wyglądu. W backendzie strony zastosowano cms, który pozwala zarządzać treściami i galerią sukien. Strona responsywna, czyli przystosowana do odbioru na urządzeniach mobilnych.

 
 
 
 
 
 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.itpstudio.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.