Prowadzimy kampanie Google Adwords doskonale i niedrogo promujące strony www w internecie

Ze względu na wysokie nasycenie internetu witrynami z praktycznie wszystkich dziedzin bardzo ważne jest skuteczne wyróżnienie się z "tłumu". Nieocenione okazują się w tym zakresie kampanie linków sponsorowanych Google Adwords.

promocja stron w Google

linki sponsorowane, kampanie AdWords

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do uruchomienia reklamy na Google.pl w postaci linków sponsorowanych (AdWords). Linki te wyświetlane są nad i pod wynikami naturalnymi z charakterystycznym znaczkiem "reklama".

Podstawowe zalety tej formy reklamy to:

 • możliwość szybkiego uruchomienia (w ciągu kilku dni ruszy reklama i będzie generowała wejścia na Państwa stronę)
 • opłaty jedynie za kliknięcia - przejścia na Państwa stronę (jeśli użytkownik zobaczy reklamę, ale jej nie kliknie to nie ponosicie Państwo kosztu)
 • reklamy klikane przez potencjalnych klientów - dobrze przygotowana kampania kieruje na Państwa stronę jedynie potencjalnych klientów, nie tracicie Państwo środków na przypadkowe wejścia
 • jest to główne narzędzie reklamowe Google, stale rozwijane tak by niosło jak najwiecej korzyści reklamodawcy - zadowolony z efektów i niskich kosztów reklamodawca przedłuża reklamę
 • Google eliminuje również fałszywe kliknięcia np. przez konkurencję - jeśli reklama zostanie kliknięta kilka razy z IP tego samego użytkownika środki są zwracane
 • istnieje możliwość przypisania dużej ilości słów kluczowych - płaci się jedynie za ilość kliknięć, nie za ilość słów kluczowych
 • reklamę można ograniczyć geograficznie tak by wyświetlała się tylko np. w danym województwie
 • na reklamę można przeznaczyć dowolną kwotę i ustawić limit dzienny tak by dostosować wydatki do własnych możliwości
 • stosunkowo mała konkurencja – wiele firm w Polsce nie korzysta jeszcze z tej formy reklamy co daje szanse na kilkudziesięciogroszowe stawki za kliknięcie. W Europie Zachodniej popularność jest już bardzo duża i stawki sięgają kilku PLN za kliknięcie.

Nasza firma oferuje zarządzanie kampaniami AdWords, zapewniamy:

 • założenie i skonfigurowanie konta AdWords
 • przygotowanie kampanii (budowa wielu form reklam, przypisanie słów kluczowych, przypisanie wykluczeń, ustawienie stawek za kliknięcie, limity dzienne)
 • testowanie reklam (sprawdzanie która forma reklamy przynosi najlepszy efekt)
 • testowanie słów kluczowych (badanie które słowa źle wpływają na wartość całej kampanii, wykluczanie tych słów)
 • dbanie o najniższe stawki (reagowanie na ruchy konkurencji, sledzenie ilości klinięć na poszczególne słowa)
 • wykonywanie dowolnych operacji wskazanych przez klienta

Zostaliśmy przeszkoleni przez pracowników Google w zakresie zarządzania kampaniami:

Google Adwords to obecnie najskuteczniejsza, najtansza, najuczciwsza i najwygodniejsza forma reklamy w internecie.

Serdecznie zachęcamy do współpracy i służymy wszelką informacją.

Zespół IT.PStudio


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
14 czerwca 2017

W ramach współpracy z ZKZ Toruń oddajemy do użytku nowy serwis internetowy tejże firmy. Treść i wygląd podstron powstała na podstawie szczegółowych wytycznych klienta (układ, stockowe filmy, grafiki). Serwis wykorzystuje autorski cms, posiada wersję responsywną.

22 maja 2017

Bows&Dots /opaski dla dzieci/ to nowa propozycja strony internetowej dla naszego klienta. Serwis został 'odmłodzony' graficznie i dorobiona została wersja responsywna. System samodzielnego zarzadzania treścią strony www został wyposażony w moduł katalogowy.

30 kwietnia 2017

Oddajemy do użytku stronę www firmy Petrax Trade S.A. W ramach realizacji zlecenia wykonaliśmy koncepcję nowego loga. Strona wykonana w technice onepage z dynamicznymi / ożywiającymi elementami (animacje w nagłówku), przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

 
 
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.