Prowadzimy kampanie Google Adwords doskonale i niedrogo promujące strony www w internecie

Ze względu na wysokie nasycenie internetu witrynami z praktycznie wszystkich dziedzin bardzo ważne jest skuteczne wyróżnienie się z "tłumu". Nieocenione okazują się w tym zakresie kampanie linków sponsorowanych Google Adwords.

promocja stron w Google

linki sponsorowane, kampanie AdWords

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do uruchomienia reklamy na Google.pl w postaci linków sponsorowanych (AdWords). Linki te wyświetlane są nad i pod wynikami naturalnymi z charakterystycznym znaczkiem "reklama".

Podstawowe zalety tej formy reklamy to:

 • możliwość szybkiego uruchomienia (w ciągu kilku dni ruszy reklama i będzie generowała wejścia na Państwa stronę)
 • opłaty jedynie za kliknięcia - przejścia na Państwa stronę (jeśli użytkownik zobaczy reklamę, ale jej nie kliknie to nie ponosicie Państwo kosztu)
 • reklamy klikane przez potencjalnych klientów - dobrze przygotowana kampania kieruje na Państwa stronę jedynie potencjalnych klientów, nie tracicie Państwo środków na przypadkowe wejścia
 • jest to główne narzędzie reklamowe Google, stale rozwijane tak by niosło jak najwiecej korzyści reklamodawcy - zadowolony z efektów i niskich kosztów reklamodawca przedłuża reklamę
 • Google eliminuje również fałszywe kliknięcia np. przez konkurencję - jeśli reklama zostanie kliknięta kilka razy z IP tego samego użytkownika środki są zwracane
 • istnieje możliwość przypisania dużej ilości słów kluczowych - płaci się jedynie za ilość kliknięć, nie za ilość słów kluczowych
 • reklamę można ograniczyć geograficznie tak by wyświetlała się tylko np. w danym województwie
 • na reklamę można przeznaczyć dowolną kwotę i ustawić limit dzienny tak by dostosować wydatki do własnych możliwości
 • stosunkowo mała konkurencja – wiele firm w Polsce nie korzysta jeszcze z tej formy reklamy co daje szanse na kilkudziesięciogroszowe stawki za kliknięcie. W Europie Zachodniej popularność jest już bardzo duża i stawki sięgają kilku PLN za kliknięcie.

Nasza firma oferuje zarządzanie kampaniami AdWords, zapewniamy:

 • założenie i skonfigurowanie konta AdWords
 • przygotowanie kampanii (budowa wielu form reklam, przypisanie słów kluczowych, przypisanie wykluczeń, ustawienie stawek za kliknięcie, limity dzienne)
 • testowanie reklam (sprawdzanie która forma reklamy przynosi najlepszy efekt)
 • testowanie słów kluczowych (badanie które słowa źle wpływają na wartość całej kampanii, wykluczanie tych słów)
 • dbanie o najniższe stawki (reagowanie na ruchy konkurencji, sledzenie ilości klinięć na poszczególne słowa)
 • wykonywanie dowolnych operacji wskazanych przez klienta

Zostaliśmy przeszkoleni przez pracowników Google w zakresie zarządzania kampaniami:

Google Adwords to obecnie najskuteczniejsza, najtansza, najuczciwsza i najwygodniejsza forma reklamy w internecie.

Serdecznie zachęcamy do współpracy i służymy wszelką informacją.

Zespół IT.PStudio


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
styczeń 2018

Centrum Doradztwa Biznesowego Kuj@wy, czyli nowa odsłona firmowej strony www. CDB Kuj@wy to kompleksowe doradztwo finansowe, pomoc w wyborze optymalnych produktów bankowych i pozabankowych zapewniających jednocześnie bezpieczeństwo, ochronę oraz utrzymanie płynności finansowej.

grudzień 2017

raan-lighting, czyli nowa strona www dla dystrybutora promienników UV i promienników IR do zastosowań komunalnych, przemysłowych i medycznych. Serwis responsywny oparty na systemie samodzielnego zarządzania treścią.

listopad 2017

Strona internetowa Salonu Ślubnego Laura (działającego w 4 miastach kujawsko-pomorskiego) doczekała się nowego, nowoczesnego wyglądu. W backendzie strony zastosowano cms, który pozwala zarządzać treściami i galerią sukien. Strona responsywna, czyli przystosowana do odbioru na urządzeniach mobilnych.

październik 2017

Właściciele poznańskiego magazynu samoobsługowego /self storage/ STORICO zlecili nam realizację nowej witryny internetowej. Efektem naszej współpracy jest reponsywna strona typu onepage.

czerwiec 2017

W ramach współpracy z ZKZ Toruń oddajemy do użytku nowy serwis internetowy tejże firmy. Treść i wygląd podstron powstała na podstawie szczegółowych wytycznych klienta (układ, stockowe filmy, grafiki). Serwis wykorzystuje autorski cms, posiada wersję responsywną.

 
 
 
 
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.