Prowadzimy kampanie Google Adwords doskonale i niedrogo promujące strony www w internecie

Ze względu na wysokie nasycenie internetu witrynami z praktycznie wszystkich dziedzin bardzo ważne jest skuteczne wyróżnienie się z "tłumu". Nieocenione okazują się w tym zakresie kampanie linków sponsorowanych Google Adwords.

promocja stron w Google

linki sponsorowane, kampanie AdWords

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do uruchomienia reklamy na Google.pl w postaci linków sponsorowanych (AdWords). Linki te wyświetlane są nad i pod wynikami naturalnymi z charakterystycznym znaczkiem "reklama".

Podstawowe zalety tej formy reklamy to:

 • możliwość szybkiego uruchomienia (w ciągu kilku dni ruszy reklama i będzie generowała wejścia na Państwa stronę)
 • opłaty jedynie za kliknięcia - przejścia na Państwa stronę (jeśli użytkownik zobaczy reklamę, ale jej nie kliknie to nie ponosicie Państwo kosztu)
 • reklamy klikane przez potencjalnych klientów - dobrze przygotowana kampania kieruje na Państwa stronę jedynie potencjalnych klientów, nie tracicie Państwo środków na przypadkowe wejścia
 • jest to główne narzędzie reklamowe Google, stale rozwijane tak by niosło jak najwiecej korzyści reklamodawcy - zadowolony z efektów i niskich kosztów reklamodawca przedłuża reklamę
 • Google eliminuje również fałszywe kliknięcia np. przez konkurencję - jeśli reklama zostanie kliknięta kilka razy z IP tego samego użytkownika środki są zwracane
 • istnieje możliwość przypisania dużej ilości słów kluczowych - płaci się jedynie za ilość kliknięć, nie za ilość słów kluczowych
 • reklamę można ograniczyć geograficznie tak by wyświetlała się tylko np. w danym województwie
 • na reklamę można przeznaczyć dowolną kwotę i ustawić limit dzienny tak by dostosować wydatki do własnych możliwości

Nasza firma oferuje zarządzanie kampaniami AdWords, zapewniamy:

 • założenie i skonfigurowanie konta AdWords
 • przygotowanie kampanii (budowa wielu form reklam, przypisanie słów kluczowych, przypisanie wykluczeń, ustawienie stawek za kliknięcie, limity dzienne)
 • testowanie reklam (sprawdzanie która forma reklamy przynosi najlepszy efekt)
 • testowanie słów kluczowych (badanie które słowa źle wpływają na wartość całej kampanii, wykluczanie tych słów)
 • dbanie o najniższe stawki (reagowanie na ruchy konkurencji, sledzenie ilości klinięć na poszczególne słowa)
 • wykonywanie dowolnych operacji wskazanych przez klienta

Zostaliśmy przeszkoleni przez pracowników Google w zakresie zarządzania kampaniami:

Google Adwords to obecnie najskuteczniejsza, najtańsza i najwygodniejsza forma reklamy w internecie, dzięki której strona internetowa firmy będzie odnotowywała większy ruch, co ułatwi zdobycie nowych Klientów oraz wzmocni pozycję marki. Serdecznie zachęcamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na każde pytanie i podejmiemy się nietypowych zleceń Klientów, którym zależy na efektywnej promocji. Zapraszamy również do zapoznania z pozostałymi usługami świadczonymi przez nasz zespół specjalistów (tworzenie stron www, projektowanie sklepów internetowych).


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
lauraconti.pl

Wieloletnia współpraca z firmą Coloris - producentem kosmetyków zaowocowała kolejną stroną dla jednej z marek. Laura Conti powstała w 2003 roku jako innowacyjna marka kosmetyków inspirowana włoską sztuką, kulturą celebracji piękna i jedzenia.

robertmalecki.pl

Na zlecenie Roberta Małeckiego (autora poczytnych polskich kryminałów, których akcja dzieje się w Touniu i okolicach) wykonaliśmy stronę internetową prezentująca jego twórczość.

raan-lighting.pl

raan-lighting, czyli nowa strona www dla dystrybutora promienników UV i promienników IR do zastosowań komunalnych, przemysłowych i medycznych. Serwis responsywny oparty na systemie samodzielnego zarządzania treścią.

dariuszwisniewski.eu

Dyrygent Dariusz Wiśniewski zlecił nam rewitalizację wyglądu i odświeżenie treści swojej strony www. Strona została wdrożona na autorskim cms'ie oraz jest w pełni responsywna.

oplast-recykling.pl

Serwis www producenta regranulatów polipropylenu (PP), przeznaczonych do wytłaczania i wtrysku. Firma zajmuje się również skupem odpadów tworzyw sztucznych: PP, PE i PS.

salon-laura.pl

Strona internetowa Salonu Ślubnego Laura (działającego w 4 miastach kujawsko-pomorskiego) doczekała się nowego, nowoczesnego wyglądu. W backendzie strony zastosowano cms, który pozwala zarządzać treściami i galerią sukien. Strona responsywna, czyli przystosowana do odbioru na urządzeniach mobilnych.

 
 
 
 
 
 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.itpstudio.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.