Projektujemy i realizujemy strony www w nowoczesnej szacie graficznej z funkcjonalnymi systemami CMS

To nasz główny przedmiot działalności. To nie tylko przyjemna praca ale i satysfakcja z przyczyniania się do rozwoju globalnej sieci.

projektowanie stron internetowych

dowolnie zaawansowane strony internetowe

Dobrze zaprojektowana strona www do klucz do sukcesu każdej firmy. W ramach naszej kompleksowej oferty wykonujemy nowoczesne projekty stron internetowych, zajmujemy się ich realizacją od A do Z. Większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń, co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania strony www, poniżej jednak staramy się zaprezentować pewien przekrój przez dostępne możliwości. Zaczynając od rozwiązań najprostszych proponujemy:

  • profesjonalne projektowanie stron www - gwarantujemy wykonanie w pełni funkcjonalnej, dowolnie skomplikowanej, atrakcyjnej graficznie, indywidualnie zaprojektowanej strony internetowej,
  • responsywne strony www - projektujemy strony dynamicznie dostosowujące się do ekranu komputera, tabletu, smartfonu - - przykładowe realizacje,
  • systemy samodzielnej administracji treścią (CMS) - budowanie serwisów www, zaawansowanych graficznie, dających możliwość łatwej, samodzielnej rozbudowy struktury oraz treści,
  • aplikacje www - dowolnie zaawansowane skrypty usprawniające lub urozmaicające projekty stron www. Nasze aplikacje dostosowujemy do możliwości i charakteru strony, dla której są tworzone,
  • projektowanie grafiki do stron www - wykonanie wszelkiego rodzaju projektów graficznych dla potrzeb internetu (projektowanie szaty graficznej stron www, sklepów internetowych, banerów, animacji flash, szablonów do popularnych serwisów, jak Allegro, szablonów do mailingu itp.)
Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkich Klientów, którzy chcą posiadać nowoczesną, łatwą w obsłudze i spersonalizowaną stronę internetową w konkurencyjnej cenie lub skorzystać z innych naszych usług.

AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
lauraconti.pl

Wieloletnia współpraca z firmą Coloris - producentem kosmetyków zaowocowała kolejną stroną dla jednej z marek. Laura Conti powstała w 2003 roku jako innowacyjna marka kosmetyków inspirowana włoską sztuką, kulturą celebracji piękna i jedzenia.

robertmalecki.pl

Na zlecenie Roberta Małeckiego (autora poczytnych polskich kryminałów, których akcja dzieje się w Touniu i okolicach) wykonaliśmy stronę internetową prezentująca jego twórczość.

raan-lighting.pl

raan-lighting, czyli nowa strona www dla dystrybutora promienników UV i promienników IR do zastosowań komunalnych, przemysłowych i medycznych. Serwis responsywny oparty na systemie samodzielnego zarządzania treścią.

dariuszwisniewski.eu

Dyrygent Dariusz Wiśniewski zlecił nam rewitalizację wyglądu i odświeżenie treści swojej strony www. Strona została wdrożona na autorskim cms'ie oraz jest w pełni responsywna.

oplast-recykling.pl

Serwis www producenta regranulatów polipropylenu (PP), przeznaczonych do wytłaczania i wtrysku. Firma zajmuje się również skupem odpadów tworzyw sztucznych: PP, PE i PS.

salon-laura.pl

Strona internetowa Salonu Ślubnego Laura (działającego w 4 miastach kujawsko-pomorskiego) doczekała się nowego, nowoczesnego wyglądu. W backendzie strony zastosowano cms, który pozwala zarządzać treściami i galerią sukien. Strona responsywna, czyli przystosowana do odbioru na urządzeniach mobilnych.

 
 
 
 
 
 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.itpstudio.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.