Jak wybrać dobrą firmę do stworzenia strony www?

Jeśli chcesz zlecić wykonanie nowoczesnej strony internetowej, mamy dla Ciebie kilka porad.

Jak wybrać dobrą firmę do stworzenia strony www?

Wykonawca strony internetowej - jak rozpoznać profesjonalizm?

Branża stron www jest nadal dziedziną nową. Ciężko więc spodziewać się pełnego akademickiego wykształcenia w tym kierunku. Wykonawcy to raczej cierpliwi, zmyślni komputerowcy niż dyplomowani inżynierowie po zagranicznych stażach. Jest to jednak sytuacja bardzo na korzyść konsumenta ponieważ trafiając pod opiekę zespołu ludzi, dla których tworzenie stron jest pasją mamy pewność, że zostaniemy potraktowani elastycznie i nieszablonowo. Profesjonalizm firm od www rozpoznajemy podobnie jak w każdej branży na podstawie sprawnego kontaktu, czytelnej i opcjonalnej oferty, dorobku czy referencji. Skuteczniejsze są zespoły ludzi, gdzie każdy ma określone, wyspecjalizowane stanowisko. Oczywiście trafiają się zdolni, wszechstronni webmasterzy ale kompletniejsze realizacje wychodzą spod ręki grupy ludzi, gdzie o oprawę dba doświadczony grafik, o kod webmaster, o dedykowane rozwiązania programista, a nad wszystkim czuwa kierownik projektów pilnujący by całość była zgodna z potrzebami klienta.

Opcja dodatkowych usług

Dobrym wyborem jest skorzystanie z usług wykonawcy, który poza umiejętnościami graficznymi i webmasterskimi oferuje możliwość zakupu domeny, serwera, założenia skrzynek pocztowych, promocji w Google i na mediach społecznościowych czy wreszcie może zaproponować również projekty materiałów reklamowych takich jak: wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, segregatory, ulotki. Taki spójny graficznie komplet bardzo korzystnie kształtuje wizerunek.

Bogate portfolio stworzonych stron www

Zestaw przykładowych realizacji pozwala poznać styl grafika, pokazuje różnorodność, indywidualne podejście. Można również na tej podstawie wyciągnąć wnioski czy twórca podąża za aktualnymi trendami czy idzie własną drogą. To o tyle istotne, że choć wyróżniać się chciałby każdy przedsiębiorca to jednak strona www jest przekazem dla mas więc musi być uniwersalna i zbieżna z tym do czego odbiorcy są przyzwyczajeni.

Opinie i rekomendacje klientów

W gąszczu ogromnej ilości wykonawców ciężko o obiektywną ocenę fachowości na etapie wstępnego kontaktu. Z pomocą przychodzą opinie od użytkowników, referencje. Oczywiście bardziej wiarygodne będą te w formie skanu z pieczątką na papierze firmowym niż zwykle hasła wrzucone gdzieś w firmie komentarza. Tymi drugimi bowiem łatwo manipulować.

Doświadczenie na rynku

Doświadczenie niesie za sobą sprawność działania, wypracowane rozwiązania, szerokie spojrzenie, umiejętność rozwiązywania trudnych zagadnień. Początkujący wykonawca pracuje wolno, nie jest skuteczny, może posługiwać się niesprawdzonym oprogramowaniem.

[ POWRÓT ]


AKTUALNOŚCI
raport z działalności firmy
lauraconti.pl

Wieloletnia współpraca z firmą Coloris - producentem kosmetyków zaowocowała kolejną stroną dla jednej z marek. Laura Conti powstała w 2003 roku jako innowacyjna marka kosmetyków inspirowana włoską sztuką, kulturą celebracji piękna i jedzenia.

robertmalecki.pl

Na zlecenie Roberta Małeckiego (autora poczytnych polskich kryminałów, których akcja dzieje się w Touniu i okolicach) wykonaliśmy stronę internetową prezentująca jego twórczość.

raan-lighting.pl

raan-lighting, czyli nowa strona www dla dystrybutora promienników UV i promienników IR do zastosowań komunalnych, przemysłowych i medycznych. Serwis responsywny oparty na systemie samodzielnego zarządzania treścią.

dariuszwisniewski.eu

Dyrygent Dariusz Wiśniewski zlecił nam rewitalizację wyglądu i odświeżenie treści swojej strony www. Strona została wdrożona na autorskim cms'ie oraz jest w pełni responsywna.

oplast-recykling.pl

Serwis www producenta regranulatów polipropylenu (PP), przeznaczonych do wytłaczania i wtrysku. Firma zajmuje się również skupem odpadów tworzyw sztucznych: PP, PE i PS.

salon-laura.pl

Strona internetowa Salonu Ślubnego Laura (działającego w 4 miastach kujawsko-pomorskiego) doczekała się nowego, nowoczesnego wyglądu. W backendzie strony zastosowano cms, który pozwala zarządzać treściami i galerią sukien. Strona responsywna, czyli przystosowana do odbioru na urządzeniach mobilnych.

 
 
 
 
 
 

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.itpstudio.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.